Vážení zákazníci, prodejna je v současné době uzavřena. Objednávky zasíláme, a proto můžete i nadále objednávat a zboží si nechat doručit. Zboží plaťte předem již při vytvoření objednávky na e-shopu z důvodu omezení blízkého kontaktu mezi vámi a řidiči. Osobní odběr je možný jen po předchozí objednávce v e-shopu. Věříme, že vše v pořádku společně zvládneme.

Vzorky pro Vás zdarma

Vaše spokojenost je naší prioritou. Máte zájem přesvědčit se o kvalitě naších produktů, dříve než se rozhodnete pro případný nákup? Velmi rádi Vám zašleme zdarma vzorky vybraných produktů. Jediné co Vám bude zaúčtováno, je doprava.  

1. Nabízíme vzorky LED pásků. Jak vzorek vypadá? U LED pásku se jedná o kus dlouhý zhruba 10 - 20 cm + napájecí kabel s konektorem. Pro výběr klikněte zde.

2. Na přání zašleme také vzorek jakéhokoliv profilu nebo krytu. Pro možný výběr klikněte zde.  Nabídka  z této kategorie se vztahuje pouze na samotné profily či kryty, nikoliv na koncovky profilů a jiné zboží.

V případě zájmu nám prosím napište email na info@led-produkty.cz , nebo nás můžete kontaktovat i telefonicky na čísle 571116134.

     Vzorky LED pásků                         Vzorky profilů