TIP: V případě osobního odběru zboží na prodejně doporučujeme vytvořit objednávku online. Osobní odběr je zdarma a výrazně tím zkrátíte pobyt na prodejně a zrychlíte výdej vašeho zboží.

Ovladač dimLED OV WRF-ALLMIX-4CH

Kód: 901252
Novinka T-led
Neohodnoceno
Značka: Led-produkty
780 Kč / ks 644,63 Kč bez DPH
Na objednávku do týdne

Univerzální LED dálkový ovladač čtyřkanálový pro jednobarevné, CCT, RGB a RGBW.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Funkce ovladače: na barevném kolečku si lze zvolit až ze 65 barevných odstínů . Na jednotlivých barevných tlačítcích lze zvolit barvu, která je předvolená "na pevno". Na tomto ovladači lze namíchat i vlastní barvy. Ovladač nedisponuje funkcí světelných efektů.

Dálkový ovladač je bezdrátový radiofrekvenční ovládací systém jednoho ovladače a několik přijímačů. S jedním ovladačem lze ovládat nezávisle 4 zóny, která se může skládat z několika přijímačů. Tyto přijímače se po sehrání na jednotlivé předvolbě na ovladači ovládají jako jedna sekce.
Ovladač lze použít pro ovládání jednobarevných, CCT, RGB nebo RGBW LED pásků. Jedním ovladačem tedy můžete například ovládat jak jednobarevné LED pásky, tak i RGB LED pásky, aniž byste museli mít 2 různé ovladače. Přijímač může být ukrytý (za zdí, sádrokartónem či ve skříni), není nutná přímá viditelnost přijímače pro ovladač.

Vlastnosti a výhody systému:
Stmívání je stabilní a spolehlivé, dosah ovladače ≤ 30M.
Stmívání v rozmezí 0-100%, stmívání měkké, bez blikání. Při zapnutí dojde k pozvolnému rozsvícení, při vypnutí dojde k pozvolnému setmění.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: k RGB páskům
Záruka: 24 měsíců
Dosah: 30m
Paměť posledního nastavení po odpojení napájení: : ano
Počet přijímačů: lze spárovat neomezeně přijímačů
Počet zón: 4 samostatné
Přenosová frekvence: 2,4GHz
Rozměry: 86 x 86 x 20,5 mm (uchycení na standardní EU krabice)
Vstupní napětí: 2xAAA baterie 1,5V