TIP: V případě osobního odběru zboží na prodejně doporučujeme vytvořit objednávku online. Osobní odběr je zdarma a výrazně tím zkrátíte pobyt na prodejně a zrychlíte výdej vašeho zboží.

Stmívač HSD 8A do profilu bezdotykový

Kód: 2633
T-led
Neohodnoceno
Značka: Led-produkty
360 Kč / ks 297,52 Kč bez DPH
Na objednávku do týdne

Stmívač HSD 8A do profilu pro bezdotykové ovládání.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Miniaturní stmívač/spínač pro vestavění do ALU profilu s optickým senzorem přiblížení. Stmívač umožňuje bezdotykové ovládat LED osvětlení v profilu. Mávnutím před stmívačem osvětlení zapnete/vypnete. Přidržením ruky před stmívačem cca 3s lze přidat jas, opětovným přidržení ruky před stmívačem cca 3s jas lze zase ubrat.

Stmívač má paměť na poslední nastavení intenzity světla po vypnutí stmívačem, po opětovném zapnutí stmívače bude intenzita světla jako při posledním vypnutí. Po případném odpojení stmívače od napájecího napětí a při opětovném připojení napájení stmívač zůstane ve vypnutém stavu.

Ovládá se přiblížením ruky, mávnutím zapnete či vypnete, přidržením ruky před stmívačem cca 1-2cm regulujete intenzitu světla

V případě problémů s ovládáním, doporučujeme po instalaci a zakrytí profilu difuzorem odpojit a znovu připojit napájení, ovladač se znovu zkalibruje.

Před zakoupením doporučujeme přečíst návod, aby nedošlo k nevhodnému zapojení.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: k jednobarevným páskům
Záruka: 24 měsíců
Maximální výstupní proud: 8A
Paměť posledního nastavení po odpojení napájení: ne
Rozměry: 10 x 55 x 3 mm
Rozsah regulace: 0-100%
Vstupní napětí (V): 12-27V DC
Zatížení: 96W při 12V, 192W při 24V