TIP: V případě osobního odběru zboží na prodejně doporučujeme vytvořit objednávku online. Osobní odběr je zdarma a výrazně tím zkrátíte pobyt na prodejně a zrychlíte výdej vašeho zboží.

LED stmívač do profilu tlačítkový 901291

Kód: 901291
Benalex
Neohodnoceno
Značka: Led-produkty
324 Kč / ks 267,77 Kč bez DPH
Na objednávku do týdne

Elektronický stmívač ovládaný mikrotlačítkem pro LED pásky do ALU profilů s výměnnými hmatníky různých průměrů a délek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozsah regulace: 0-100% Rozměry (d*š*v): 29mm x 10 mm x 6mm.

Režimy stmívače: Režim 1 - Po připojení napájení zůstává vždy zhasnutý.Režim 2 - Po připojení napájení se automaticky rozsvítí v poslední nastavené intenzitě.Režim 3 - Pamatuje si stav před výpadkem napájení.Změna režimu:Stmívače jsou z výroby nastaveny v režimu 1. Pokud potřebujete režim změnit, postupujte následovně:1. Odpojte napájecí napětí 2. Stiskněte a držte tlačítko a připojte napájecí napětí3. Držte tlačítko, cca 5s po připojení napájení pásek blikne na znamení, že změna proběhla.Počet bliknutí odpovídá právě nastavenému režimu.4. Pusťte tlačítko, provozní režim je změněn.Pro opětovnou změnu režimu tento postup opakujte. Režimy se přepínají cyklicky 1-2-3-1-2....atd., pro posun o 2 kroky je tedy potřeba celou proceduru provést 2x.

Ovládání:Krátkým stiskem tlačítka se LED zapnou nebo vypnou. Náběh i doběh je plynulý. Při zapnutí LED naběhnou během cca 1s od 0% do poslední nastavené intenzity, při vypnutí plynule pohasnou během cca 1s z nastavené intenzity do nuly.(Automatický start v režimu 2 a 3 je okamžitý, respektive se zpožděním cca 0,2s od připojení napájení.)Přidržením tlačítka po dobu delší než cca 3s se začne plynule měnit intenzita, uvolněním tlačítka se zastaví na aktuální úrovni. Při opětovné aktivaci stmívání se směr stmívaní otočí, takže pokud přejedete požadovanou intenzitu, rychle se můžete vrátit o pár kroků zpět. V úrovních min/max vždy cca 1s setrvá pro usnadnění nastavení maximálního výkonu nebo minimální spotřeby. Jsme přímými dovozci tohoto produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: k jednobarevným páskům
Záruka: 24 měsíců
IP krytí: IP20
Maximální trvalé zatížení: 8A
Napájecí napětí: 12-24VDC
Pohotovostní odběr: 0, 13W/12V-0, 22W/24V
Rozměry: 29mm x 10mm x 6mm
Smívatelné: ANO