NOVINKY

arr3Novinky v řad ovladačůRozšířili jsme nabídku ovladačů o další položky a to jak v řadách ovladačů pro jednobarevné pásky... arr3Realizace přestaveb zářivkových trubic za LED trubice PHILIPSRealizujeme výměny zářivkových trubic za LED trubice PHILIPS Nabízíme zákazníkovi přestavbu... arr3Vícekanálové ovladače pro LED páskyRozšíření nabídky ovladačů a stmívačů pro LED pásky Přidali jsme do nabídky vícekanálové ovladače... arr3Instalace LED ProduktůZajímavé instalace LED Produktů Během poslední doby jsme prodali zboží mnoha zákazníkům. Někteří z...

ANKETA


LED pásky vysoká svítivost 60 LED 13W / metr

Výběr vhodného LED pásku:

Správný výběr pro LED pásky je velice důležitý abychom dosáhli správné osvětlení požadovaného prostoru. Každá instalace požaduje jinou intenzitu osvětlení. Podle popisu níže lze přibližně poradit s vhodným výběrem pro LED pásky. Pokud chcete instalovat LED pásky a nevíte si rady, neváhejte se na nás obrátit a rádi Vám poradíme.

LED pásky 60LED 12-13W / metr

Vysoce svítivý LED pásek. Tyto LED pásky se používají jako hlavní osvětlení. LED pásky mohou nahrazovat zářivkové trubice. LED pásky mají typické použití v barech, při osvětlení kuchyně, osvětlení akvária, průmyslových zařízeních, výlohách a vitrínách.

LED pásky 30LED 6,5W/ metr

LED pásky střední svítivosti. Kompromis cena / výkon. Tyto LED pásky mají typické použití pro osvětlení kuchyně, osvětlení nábytku, osvětlení vitrín, schodů, exteriérů.

LED pásky 60LED 4,3W / metr

LED pásky standardní svítivosti. Tyto LED pásky jsou nejdéle vyráběné. Díky jejich relativně nízkému výkonu dosahují nejlepší životnosti. Tyto LED pásky se typicky používají pro osvětlení nábytku, osvětlení exteriéru, osvětlení interiéru.

Detailní informace o možnostech použití, instalace a provedení LED pásků naleznete ZDE

Řadit podle 
Výrobce  


LED pásky a jejich technologie

LED pásky jsou v podstatě řady LED diod osazených na flexibilním tištěném spoji. Pro LED pásky se používají SMD LED diody modelových řad 5050 nebo 1210 (ekvivalent 3528) LED pásky z naší nabídky používají značkové LED diody firmy Epistar. LED pásky mohou být opatřeny vrchní silikonovou vrstvou která je chrání proti vlhku a vodě. Tyto Led pásky splňují ochranu krytí IP65.

LED pásky – možnosti použití

LED pásky jsou díky svému ohebnému tělu předurčeny k celé řadě rozličných instalací. Je třeba mít na paměti, že Led pásky jsou konstruovány na napájecí napětí 12V a je potřeba k nim vybrat vhodný napájecí zdroj. LED pásky se mohou krátit po 5 – 10 cm dlouhých částech (podle modelu) což velice usnadňuje použití.

LED pásky a jejich ovládání

LED pásky nemusejí svítit pořád stejnou intenzitou nebo barvou. Intenzitu a barvu můžeme měnit. Ovladače pro LED pásky lze rozdělit podle modelu LED pásku. Pro jednobarevné LED pásky se používají Ovladače – stmívače. Pro RGB LED pásky jsou potom rozličné RGB ovladače.

LED pásky a jejich montáž

LED pásky jsou ze zadní strany opatřeny značkovou 3M samolepkou. Díky této samolepce lze LED pásky snadno instalovat na hladké odmaštěné povrchy. Ideální pro instalaci LED pásku je použití hliníkového montážního a chladícího profilu. Tyto profily vynikají moderním designem a dokonale odvádějí teplo od LED pásky. Montážní profily jsou ideální především pro vysoce svítivé LED pásky.

ZDI2N2YyZm