NOVINKY

arr3Novinky v řad ovladačůRozšířili jsme nabídku ovladačů o další položky a to jak v řadách ovladačů pro jednobarevné pásky... arr3Realizace přestaveb zářivkových trubic za LED trubice PHILIPSRealizujeme výměny zářivkových trubic za LED trubice PHILIPS Nabízíme zákazníkovi přestavbu... arr3Vícekanálové ovladače pro LED páskyRozšíření nabídky ovladačů a stmívačů pro LED pásky Přidali jsme do nabídky vícekanálové ovladače... arr3Instalace LED ProduktůZajímavé instalace LED Produktů Během poslední doby jsme prodali zboží mnoha zákazníkům. Někteří z...

ANKETA


LED žárovky

LED žárovky jsou již běžnou součástí moderní domácnosti. LED žárovky postupně nahrazují klasické žárovky a jsou vhodným doplněním úsporných zářivek. Pod pojmem LED žárovky rozumíme i náhradu klasických bodovek. Výměna klasických bodovek za LED žárovky je první a nejjednodušší způsob jak ušetřit značnou část elektrické energie a nákladů. LED žárovka s příkonem 3W plně nahradí bodovku s příkonem 25W. Spotřeba LED žárovky dosahuje v tomto případě pouze 12% původní spotřeby a úspora je neuvěřitelných 88%.

Vhodný výběr patice pro LED žárovky

Před nákupem LED žárovky je potřeba vědět jaký model je náhradou za současnou žárovku nebo bodovku. V naší nabídce naleznete LED žárovky se závitem E14 a E27. Tyto závitové patice se používají u žárovek. Patice GU10 a MR16 se používají u bodovek

LED žárovky - Patice E27

Patice E27 je nejstarší patice používaná u žárovek, proto je také nejrozšířenější. V objektech staršího data výstavby byla osazována téměř stoprocentě. Používá se pro napájecí napětí 230V.

LED žárovky - Patice E14

Patice E14 je nástupcem předchozí patice E27. V dnešní době lze najít na trhu svítidla s oběmi typy patic. Patice E14 získává převahu u nově nakupovaných svítidel. Používá se pro žárovky, úsporné zářivky, a nově také pro LED žárovky. Pracovní napětí této patice je 230V.

LED žárovky - Patice GU10

Patice GU10 se používá především pro bodová svítidla. Napájecí napětí je 230V.

LED žárovky - Patice MR16

Patici MR16 používají především žárovky a bodovky ve stolních lampičkách. Napájecí napětí je 12V. Díky tomuto nízkému napájecímu napětí se s touto paticí můžeme setkat i v koupelnách a místech s větší vhkostí.

 

Patice žárovaek

Řadit podle 
Výrobce  

ODYwYmU2ND